0555 171 1061 - info@sellersmetal.com

Hakkımızda

SELLERS METAL Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Sellers Metal; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Sellers Metal, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Sellers Metal, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Sellers Metal, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Dosyalar

Sellers Metal Ürün Kataloğu
SELLERS METAL KONFEKSİYON MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İkitelli O.S.B. Dersan Koop. San. Sit. S7 Blok No:248 Başakşehir - İstanbul / TÜRKİYE Gsm: 0555 171 1061 Gsm: 0535 072 7715 DEPO Ziya Gökalp Mhç Bağlar Bulv.Akkız Sk. No:9 Başakşehir - İstanbul / TÜRKİYE E-posta: info@sellersmetal.com Web: www.sellersmetal.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın